השירותים שלנו

מומחים בהתחדשות עירונית

״איה״ הוקמה כדי לשנות את המציאות הקיימת בתחום ההתחדשות העירונית. אנו פועלים לפתח את התחום ולשכלל את הליכי התכנון והניהול, מתוך אמונה כי התחדשות עירונית היא-היא העתיד של ישראל ב-30 השנים הקרובות לפחות. ״איה״ פועלת בשני ערוצים – מול היזמים ומול בעלי הדירות, אותם אנו רואים כשותפים בפרויקט וחלק בלתי נפרד מהיוזמה. אנו מעניקים מענה כולל להיבטים הנדרשים בניהול וקידום פרויקטים, כדי להגשים את חלום ההתחדשות.

אומנות הניהול

ניהול הוא מקצוע. כדי לעשותו כמו שצריך – יש ללמוד, להבין ולצבור ניסיון באומנות הניהול. תחום ניהול תכנון הפרויקטים נמצא בחזית הפעילות של חברת ״איה״, ותהליך ניהול איכותי הוא חלק בלתי נפרד מחזון החברה ומטרותיה. הצוות המקצועי שלנו ומנהלי הפרויקטים בפרט, משלבים מיומנויות ניהול גבוהות, היכרות מעמיקה עם התחום ושיטות ניהול מתקדמות ויעילות בהתאמה אישית לכל פרויקט. את הידע הרב רכשו במאות פרויקטים בתחומי השירות לדיירים, התפעול, התכנון וההנדסה האזרחית.

שילוב מדויק בין מקצוענות לאנושיות – חרטנו על דגלנו מודל עסקי-ערכי המאופיין במקצועיות, שקיפות, שירותיות ואמינות העומדים בבסיס כל פעולותינו, כאשר לנגד עיננו ניצבת המטרה לשפר את איכות חיי הדיירים ואת ביטחונם. אנחנו ב״איה״ מכירים היטב את התחום, חיים ונושמים את השטח, אוהבים את מה שאנחנו עושים, אך יותר מכל – רואים בכל פרויקט משימה אישית. השילוב הזה, בין המקצועי לאנושי, הוא שהופך את ניהול הפרויקטים שלנו להצלחה

איה - חזון ושירותים

איגוד בעלי הזכויות להשבחה וקידום הפרוייקט

בשלב הראשון אנחנו מאגדים את בעלי הזכויות: בעלי דירות, בעלי נכסים מסחריים ובעלי קרקעות במתחם המיועד לפיתוח וחותמים איתם על הסכם ניהול ומימון התהליך.

איגוד בעלי הזכויות תחת נציגות אחת משרת את האינטרס הרחב שלכם.

הרשויות מעדיפות לקדם תכנית הוליסטית אחת, משום שזה מקל עליהן בהתנהלות השוטפת.

ישות מאוחדת אחת תמנע ניגוד אינטרסים בין בעלי הקרקע השותפים לתוכניות במתחם.

ישות מאוחדת של רוב בעלי הזכויות מגדילה מאוד את כוחנו אל מול הרשויות.

איה מובילה קבוצות מאוגדות של בעלי נכסים מסחריים או בעלי קרקעות

בפעולה זו אנחנו מצליחים להגדיל, משמעותית, את זכויות הבנייה ביחס לתב"ע המקורית.

מבחינת בעלי הזכויות זה עשוי להסתכם ברווח של עשרות מיליוני שקלים ביחס למה שהתב"ע המקורית הקנתה.

איה מאגדת ומקדמת פרויקטים של התחדשות עירונית

במקרה של בעלי דירות, איה מממנת את הגשת התב"ע ו/או בדיקת מיקסום זכויות הבניה. איה עורכת מכרז בין יזמים / קבלנים ודואגת ליזמים בעלי ניסיון ,איתנות כלכלית, שיספקו לדיירים בטוחות, ולהשלמת הפרויקט במועד.

תקשורת דיירים

תקשורת דיירים

מיזם התחדשות עירונית הוא תהליך ארוך טווח, שעשוי להימשך שנים רבות, והוא כרוך בהחלטות רבות ומורכבות. כאשר לא מתבצע עדכון של הדיירים באופן שוטף, עלולה להיווצר בעיה של אי שקיפות ואי אמינות. במסגרת שירות תקשורת דיירים, ״איה״ מאפשרת ליזם להעביר לטיפולה ואחריותה את הטיפול בכל נושא התקשורת, לרבות:  טיפול בפניות דיירים |  עדכונים שוטפים לגבי הפרוייקט | מתן מענה לשאלות | טיפול בבעיות פרטניות | ועוד…

״איה״ למעשה מהווה One point contact בכל הקשור לדיירים בפרויקט, ומייצרת מערכת יחסים אמינה, שקופה ומקצועית בין היזם לדיירים, תוך שמירה על שביעות רצונם המלאה של כל הצדדים.

ניהול תכנון

ניהול תכנון

ארגונים רבים מנהלים מספר רב של פרויקטים במקביל, לעתים, הרבה מעבר לקיבולת משאביהם, מה שמביא למצב בו הארגון אינו עומד ביעדי הלו״ז. ״איה״ מציעה שיטת ניהול מתקדמת ויעילה לקידום שלבי התכנון, המביאה להצלחת התהליך ומיקסום התוצאות העסקיות של הלקוחות שלנו לטווח הארוך.
ניהול וקידום תכנון ב״איה״ עוסק בהיבטי התכנון השונים, לרבות:  ליווי וייעוץ סטטוטורי |  ייעוץ בתכנון סביבתי | ניהול פרויקטי תכנון | תכנון נושאי | בדיקות היתכנות כלכליות-תכנוניות | ניתוח היבטי מקרקעין והפקעות | שליטה ובקרה על עבודת צוות התכנון | ניהול לוחות זמנים | ניהול סיכונים | בקרה שוטפת על תקציב  פרויקט | ועוד…

כאשר מדובר בתהליכים מורכבים, דינאמיים וארוכי טווח, המשלבים מורכבות תקציבית ותפעולית – ניהול התכנון הינו הכרחי. המומחים של ״איה״ מובילים את העשייה בתחום, ממוקדים בניהול מקצועי של התהליך תוך שימוש בכלים ומיומנויות מתקדמות, ומחויבים להשגת התוצאה הרצויה.

שרותים משפטיים

שירותים משפטיים

במסגרת פעילות החברה, איה מעניקה שירותי ייעוץ וליווי משפטי בכל הנוגע לתהליכי התחדשות עירונית. המחלקה המשפטית שלנו פועלת בשני ערוצים:

מול יזמים: במסגרת השירות נערכת בדיקת נאותות על כל החומר המשפטי הקשור לפרויקט. אנו נייצר עבור היזם טבלה מרכזת הכוללת נתונים חשובים כגון: מי עדיין לא חתם, האם יש חוזים אשר עומדים לפוג, האם יש בעיות או קשיים צפויים בלו״ז וכו׳. לאחר בדיקה מקיפה של החומר המשפטי, המומחים של ״איה״ ייעצו ליזם ביחד לאיך נכון להתמודד עם המצב הקיים, ומצבים שעלולים להיווצר בעתיד.

מול דיירים: ״איה״ מלווה את בעלי הזכויות בכל הקשור לפן המשפטי ביוזמת ההתחדשות. החל מהכנת ההסכמים מול כלל הדיירים, הסכמים מול היזם, טיפול בטאבו, טיפול בענייני מקרקעין, טיפול משפטי בדירות, העברת בעלויות, תקנונים וכן הלאה.

ניהול תכנון

יצוג מתחמים

על אף שהדייר הוא יזם שותף בפרויקט ההתחדשות, לרב אין ברשותו את הידע והניסיון הנדרשים על מנת לנהל את כל התהליכים עד להבשלת התוכניות לטובת התחברות ליזם המתאים. ״איה״ עוזרת לכם לממש את חלום ההתחדשות באופן ישיר ומספקת עבור דיירי מתחמים גדולים את כל השירותים הנדרשים לתהליך מוצלח ויעיל:  שירותי ייעוץ והכוונה |  קידום התכנון | ניהול התקשורת מול דיירים | עזרה בבחירת יזם | ניהול תכנון הפרוייקט | תיאום שוטף עם הדיירים או נציגות הדיירים שנקבעה | ועוד…

כדי להפוך פרויקט התחדשות לכדאי עבור הדיירים ובעלי הזכויות, יש צורך בבניית תכנית מיטבית השומרת על זכויות התושבים במתחם ומשפרת את תנאיהם בעסקה בינם לבין היזם. אנחנו כאן כדי שאתם תדעו שיש לכם על מי לסמוך, ומי שמייצג את האינטרסים שלכם נאמנה.

יש לכם נכס או מגרש בתת-פיתוח שאתם סבורים שהפוטנציאל הנדל"ני והכלכלי שלו לא ממומש

הגיע הזמן שתקבעו פגישה במשרדי חברת איה ותקבלו תמונה אמיתית לגבי הפוטנציאל הנדל"ני של הנכס

איה, להפוך את הנכס שלך להזדמנות

לפרטים וקביעת פגישה: 03-9091501