איה בתקשורת

אחרי 12 שנה: יצאו להריסה בניינים במתחם פינוי בינוי בקריית אונו

חברת מצלאוי יצאה להריסת 32 דירות ישנות, שבמקומן ייבנו 108 דירות חדשות. דירות 3 חדרים יצאו לשיווק בהחל מ-2.5 מיליון שקל

חברת מצלאוי מדווחת כי הרסה את הבניינים הישנים ברחוב הרימון בקריית אונו, במסגרת פרויקט פינוי בינוי, הכוללת הריסת שני בניינים ישנים משנות ה- 50 ובהם 32 יחידות דיור, אשר במקומם ייבנו שני בנייני מגורים בני 11 קומות ובהם 108 יח"ד חדשות. עבודות הבנייה צפויות להתחיל בקרוב.

כרמלה קופר 23.05.2022
פינוי בינוי בקריית אונו

החברות ICR ומצלאוי חתמו על שותפות בפינוי בינוי הכולל 560 יח"ד

חברות מדווחות על הסכם שותפות להקמת פרויקט פינוי בינוי בעיר בת ים, הכולל 163 דירות קיימות, שבמקומן ייבנו 560 דירות, לצד שטחי מלונאות ומסחר

החברות ICR ומצלאוי מדווחות כי חתמו על הסכם שותפות 50/50 להקמת פרויקט פינוי בינוי בבת ים, שיכלול מגורים, שטחי מלונאות ומסחר. המתחם, הממוקם כ-30 מטר מחוף הים הצפוני, משתרע על פני שטח של כ-10.5 דונם, ברחוב רוטשילד בבת ים. על פי החברות, במסגרת התוכנית, ייהרסו 163 דירות בתשעה בנייני מגורים ישנים בני 3-4 קומות, ובמקומן ייבנו 560 יח"ד חדשות למגורים, מתוכן 397 יח"ד לשיווק, בארבעה מבנים – 3 מגדלים בני 30 קומות ובניין אחד בן 10 קומות. על פי התוכנית, לצד הדירות החדשות יוקמו שטחי מסחר בהיקף של כ-1,600 מ"ר ושטחי מלונאות או תעסוקה בהיקף של כ-15,000 מ"ר.

"נכון להיום הגענו ליעד של כ-84% חתימות דיירים", כך נמסר מהחברות, אשר מציינות כי לתוכנית קיימת תב"ע (תוכנית בניין עיר) מאושרת וכי הפרויקט מצוי בשלבי תכנון.
עוד על פי הדיווח, בתמורה לשילובה של ICR בפרויקט, היא תשלם 16 מיליון שקל ותעמיד 90% מההון העצמי הנדרש. ל- 10% נוספים תעמיד מימון חברת מצלאוי.

כרמלה קופר 11.07.2021
פינוי בינוי בעיר בת ים

14 שנים מתחילת קידום הפרויקט: מצלאוי ונצבא יחלו בבניית 1078 דירות בפרויקט פינוי בינוי בבת ים

מדובר בפרויקט הנקרא 'רובע איילון' אשר יכלול גם שטחי מסחר, תעסוקה ושטחים לרווחת התושבים. היקף ההכנסות הצפוי מהפרויקט נאמד בכמיליארד שקל

פרויקט פינוי בינוי גדול יוצא היום לדרך בבת ים. חברת מצלאוי וחברת נצבא יקימו במשותף את הפרויקט שצפוי לקבל בימים אלו היתר חפירה ודיפון.

הפרויקט ייקרא 'רובע איילון' ברחוב יוספטל במסגרתו ייהרסו 5 בניינים בני 4 קומות עם 240 דירות ישנות משנות ה-60 . במקומן ייבנו 6 מגדלים בני כ-40 קומות עם 1,078 דירות חדשות, לצד שטחי מסחר, תעסוקה ושטחי ציבור בהיקף של כ-25,000 מ"ר. בנוסף, במסגרת השטחים הציבוריים בפרויקט ייבנה מתחם גני ילדים מודרני.

הפרויקט יתבצע בשני שלבים. הראשון יהיה יחל עם הריסת שני בניינים ובניית שלושה מגדלים ראשונים כוללים 591 דירות, שטחי תעסוקה ומסחר. השלב השני יהיה מסוג פינוי בינוי. היקף ההכנסות הצפוי מהפרויקט נאמד בכמיליארד שקל.

תמהיל הדירות מגוון וכולל כמות גבוהה מהממוצע של דירות קטנות בנות 2 ו-3 חדרים: כ-30 דירות בנות  2 חדרים ו-169 דירות בנות 3 חדרים. בנוסף, משווקות גם דירות 4 ו-5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. מחיר התחלתי לדירות בפרויקט: החל מ-1,445 מיליון שקל לדירת 2 חדרים.

הפרויקט ממוקם מול קניון בת ים ונהנה מנגישות תחבורתית. הוא נבנה בסמיכות לתחנת הרכבת יוספטל ולנתיבי איילון. בנוסף, צמודה אליו תחנת יוספטל שתכלול תחנה של הקו האדום של הרכבת הקלה שצפוי להתחיל לפעול עוד טרם השלמת הבנייה.

רנית נחום-הלוי 14.06.2021
פרויקט פינוי בינוי בבת ים

ארז פודמסקי, מנכ"ל עיריית בת ים לשעבר, מסכם שנה ראשונה בעולם הנדל"ן

בראיון ל"מגדילים", הוא מדבר על המעבר מתפקיד המנכ"ל לעולם היזמות הנדל"נית, מספר כיצד הוא מאתר פרויקטים פוטנציאליים, פועל לקדם כיום 2500 יח"ד, ומדגיש: "חייבת להיות זהות אינטרסים בין הצרכים הציבוריים לבין הצרכים היזמיים"

כרמלה קופר 02.10.2018

יוסי חוגי, בעלים – איה – חברה לניהול התחדשות עירונית


אני מאמין שבשנה הקרובה לאור מספר רב של אישורים שפורסמו והיתרי בנייה שהתקבלו בשנת 2018 נראה התחלות בנייה מרובות של פרויקטים במסגרת התחדשות עירונית.
תקוותי שבשנת 2019 תמצא רפורמה ע"י המדינה שתביא יזמים לבצע פרויקטים כלכליים גם באזורי הפריפריה, הרי שהמצב הביטחוני הרגיש משפיע בעיקר על תושבים באזורים אלו ולכן יש לשים בראש סדר העדיפויות ולזכור שבראש ובראשונה התחדשות עירונית הגיע לחיינו על מנת לתת מענה לבעיות הביטחון בארץ ואיתני הטבע. אנו מצפים ומייחלים שראשי הערים שנבחרו ישימו בראש סדר העדיפויות את ההתחדשות העירונית בעירם ויסיעו בהסברה רחבה ומקיפה על מנת לתת ביטחון לתושבים.

יוסי חוגי - מגדלים

אישור 560 דירות בבת ים לבניה בסמוך לטיילת 


אנו שמחים לברך את בעלי הדירות וחברת מצלאוי עם אישור הפרויקט על ידי הוועדה המחוזית לתכנון ובניה.
חברת איה מנהלת התחדשות עירונית מטפלת בתקשורת הדיירים ובליווי בעלי הדירות בפרויקט עד קבלת מפתח.

מנכ"ל החברה יניב זוהר:
מדובר בפרויקט מורכב שקורם עור וגידים עם אישורו על ידי הוועדה המקומית לתכנון ובניה
אנו שמחים לברך את בעלי הדירות וחברת מצלאוי

איה נדל"ן

יש לכם נכס או מגרש בתת-פיתוח שאתם סבורים שהפוטנציאל הנדל"ני והכלכלי שלו לא ממומש

הגיע הזמן שתקבעו פגישה במשרדי חברת איה ותקבלו תמונה אמיתית לגבי הפוטנציאל הנדל"ני של הנכס

איה, להפוך את הנכס שלך להזדמנות

לפרטים וקביעת פגישה: 03-9091501